Vegas Çekmeceli Çamaşırlık - İnegölSofa
Mağazada Var

Vegas Çekmeceli Çamaşırlık

YOT1410018099
15.776 TL 19.720 TL %20
17.360 TL 21.700 TL %20
Takım İçeriği
Çamaşırlık1 x 15.776 TL
Toplam
17.360 TL
19.720 TL
15.776 TL
19.720 TL
Çamaşırlık
17.360 TL
15.776 TL
17.360 TL
15.776 TL
Toplam
15.776 TL17.360 TL

Ürün Özellikleri

Vegas Çekmeceli Çamaşırlik: Şık tasarımı ve geniş iç hacmiyle yatak odasında düzeni sağlayın. Dayanıklı ve işlevsel tamamlayıcı aksesuar olacak. İncele! 

Vegas Çekmeceli Çamaşırlik, işlevselliği ve şık tasarımıyla yaşam odanızı tamamlayacak bir tamamlayıcı aksesuardır. Geniş iç hacmiyle çamaşırlarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Güçlü ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan Vegas Çekmeceli Çamaşırlik, uzun süre kullanım sağlar. Kompakt yapısı sayesinde az yer kaplar ve herhangi bir köşeye kolaylıkla yerleştirilebilir. Şık detayları ve modern görünümü ile yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katar. Ev düzeninizi korumak ve yaşam alanınızı organize etmek için ideal bir seçenektir.


Takım içeriğinde 1 adet Vegas Çamaşırlık bulunmaktadır.

Vegas Yatak Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer ve Aynasından Oluşmaktadır. 

Baza, Bench ve Puf Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.

Başlık 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.

Karyola 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.

Baza Fonksiyonu Karyola baza opsiyoneldir.

Gardırop MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. CNC desenler ile dekore edilmiştir.

Kapak Fonksiyon 6 adet menteşe kapaktan oluşmaktadır.

Komodin MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. CNC desenler ile dekore edilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Şifonyer MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. CNC desenler ile dekore edilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı