Vegas Beyaz Orta Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Vegas Beyaz Orta Sehpa

TU1410011783
19.590 TL 22.800 TL %15
21.549 TL 25.080 TL %15
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 19.590 TL
Toplam
21.549 TL
22.800 TL
19.590 TL
22.800 TL
Orta Sehpa
21.549 TL
19.590 TL
21.549 TL
19.590 TL
Toplam
19.590 TL21.549 TL

Ürün Özellikleri

Vegas Beyaz Orta Sehpa: Modern ve şık tasarımıyla oturma odanızı tamamlayan bir tamamlayıcı aksesuar olarak odanızda yerini alacak.         

Vegas Orta Sehpa, modern ve şık tasarımıyla oturma odalarınızı tamamlayan bir tamamlayıcı aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen sehpa, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getirir. Geniş ve düzgün bir yüzeye sahip olan sehpa, dergi, kitap veya dekoratif objeler gibi çeşitli eşyalarınızı kolayca düzenlemenize olanak sağlar. Zarif çizgileri ve detaylarıyla mekanınıza sofistike bir görünüm kazandırır. Vegas Orta Sehpa, diğer Vegas koleksiyon ürünleriyle mükemmel bir uyum sağlar ve oturma odanızın şıklığını tamamlar.

Vegas Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı