Mağazada Var

Parma Çekmeceli Komodin

YOT1410010007
9.775 TL 12.219 TL %21
10.753 TL 13.441 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 9.775 TL
Toplam
10.753 TL
12.219 TL
9.775 TL
12.219 TL
Komodin
10.753 TL
9.775 TL
10.753 TL
9.775 TL
Toplam
9.775 TL10.753 TL

Ürün Özellikleri

Parma Çekmeceli Komodin, şık ve pratik tasarımıyla yaşam alanınıza hem depolama alanı hem de dekoratif bir dokunuş sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan komodin, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

Geniş çekmece ve dolap alanlarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Komodinin üst kısmında ise dekoratif eşyalarınızı veya gece lambasını yerleştirebilirsiniz.

Parma Çekmeceli Komodin, modern çizgileriyle her türlü dekorasyona uyum sağlar. Farklı renk seçenekleriyle mekanınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Şık kulpları ve detaylarıyla dikkat çeken komodin, yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katarken işlevselliğini de korur.

Fonksiyonelliği ve estetiği bir araya getiren Parma Komodin, yaşam alanınızda düzeni sağlayan şık bir tamamlayıcıdır.

Parma Yatak Odası ( İnegöl Mobilya ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: Komodin

Komodin Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı