Mağazada Var

Viona Antrasit Komodin

YOT1410010557
9.554 TL 11.943 TL %21
10.510 TL 13.137 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 9.554 TL
Toplam
10.510 TL
11.943 TL
9.554 TL
11.943 TL
Komodin
10.510 TL
9.554 TL
10.510 TL
9.554 TL
Toplam
9.554 TL10.510 TL

Ürün Özellikleri

Viona Antrasit Komodin, şık ve işlevsel bir tamamlayıcı aksesuar olarak herhangi bir odaya zarif bir dokunuş katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ve özenle tasarlanan komodin, dayanıklılığı ve şıklığı bir arada sunuyor. Geniş depolama alanı sayesinde, günlük eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Komodinin zarif detayları ve estetik tasarımı, herhangi bir dekorasyon tarzıyla uyum sağlar. Viona Antrasit Komodin, işlevselliği ve şıklığı bir araya getiren benzersiz bir parçadır.

Viona Yatak Odası ( İnegöl Mobilya )

(GRİ/KROM)

Takım İçeriği: 2 Adet Komodin'den oluşmaktadır. 

Komodin Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Ağustos 2024 - 15 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı