Plus Ceviz Komodin - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Plus Ceviz Komodin

YOT1410007736
3.240 TL 4.050 TL %20
3.564 TL 4.455 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 3.240 TL
Toplam
3.564 TL
4.050 TL
3.240 TL
4.050 TL
Komodin
3.564 TL
3.240 TL
3.564 TL
3.240 TL
Toplam
3.240 TL3.564 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve işlevsel Plus Ceviz Komodin, yatak odasına zarif bir dokunuş katarken, kullanışlı çekmeceleriyle depolama alanı sunar. Sitemizi hemen inceleyin!  

Plus Ceviz Komodin, şık ve işlevsel bir tamamlayıcı aksesuar olarak yatak odanıza zarif bir dokunuş katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan komodin, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık tasarımıyla dikkat çeken komodin, kullanışlı çekmeceleri sayesinde depolama alanı sunar. Kitap, gözlük, telefon gibi kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Ayrıca komodinin üzerindeki düz yüzey, gece lambası, çerçeve veya süs eşyalarınız için ideal bir alan sunar. Plus Komodin, şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunarak yatak odanızın atmosferini tamamlamak için mükemmel bir seçenektir.

Plus Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet Komodin

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin624548

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı