Pera Oval Komodin - İnegölSofa
Çok Satan Mağazada Var

Pera Oval Komodin

YOT1410019663
5.816 TL 7.270 TL %20
6.392 TL 7.990 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 5.816 TL
Toplam
6.392 TL
7.270 TL
5.816 TL
7.270 TL
Komodin
6.392 TL
5.816 TL
6.392 TL
5.816 TL
Toplam
5.816 TL6.392 TL

Ürün Özellikleri

Pratik ve şık: Pera Oval Komodin, dayanıklı malzemelerden üretilmiş, geniş çekmecesi ve depolama alanıyla işlevsel bir tamamlayıcı aksesuardır. Keşfedin!

Pera Oval Komodin, yatak odanızın şıklığını tamamlayan pratik ve işlevsel bir parçadır. Dayanıklı malzemelerden üretilen komodin, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş çekmece ve depolama alanıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Üst yüzeyinde ise dekoratif eşyalarınızı sergileyebilirsiniz. Modern ve şık tasarımıyla odanıza zarif bir hava katar. Pera Oval Komodin, farklı renk seçenekleriyle ve kolay montaj özelliğiyle tercih edebileceğiniz bir tamamlayıcı aksesuardır.

İnegölsofa Pera Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Pera Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin674355

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı