Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Kapadokya Komodin

YOT1410013411
7.500 TL 9.375 TL %20
8.250 TL 10.313 TL %21
Takım İçeriği
Komodin Sağ1 x 7.500 TL
Toplam
8.250 TL
9.375 TL
7.500 TL
9.375 TL
Komodin Sağ
8.250 TL
7.500 TL
8.250 TL
7.500 TL
Toplam
7.500 TL8.250 TL

Ürün Özellikleri

Kapadokya Komodin, şık ve pratik bir tamamlayıcı aksesuardır. Yatak odası düzenlemelerinde işlevsel bir rol oynar ve kullanışlı depolama alanı sunar.

Komodinin zarif tasarımı, modern ve klasik tarzlara uyum sağlar. İki adet çekmece ve bir açılır kapanır kapaklı bölme, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Kapadokya Komodin, uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık detaylar ve dikkat çekici işçilik, yatak odanıza zarif bir dokunuş katarken, pratik kullanımıyla da ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Yatak odanızın düzenini tamamlamak ve eşyalarınızı elinizin altında tutmak için Kapadokya Komodin'i tercih edebilirsiniz.


Kapadokya Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi) 

Takım İçeriği 1 Adet Komodinden oluşmaktadır.

Komodin Malzemesi MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Temperli cam kullanılmıştır. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tamamı demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin Sağ626151

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı