Hızlı Teslimat

Alfa Gri Modern Komodin

YOT1410018546
4.500 TL 5.625 TL %20
4.950 TL 6.188 TL %21
Takım İçeriği
Komodin1 x 4.500 TL
Toplam
4.950 TL
5.625 TL
4.500 TL
5.625 TL
Komodin
4.950 TL
4.500 TL
4.950 TL
4.500 TL
Toplam
4.500 TL4.950 TL

Ürün Özellikleri


Alfa Gri Komodin, yatak odanızın ihtiyaç duyduğu şıklığı ve kullanışlılığı bir arada sunuyor. Modern ve minimalist tasarımı, gri rengi ve şık kulpları ile göz kamaştırıyor. Komodinin iki çekmecesi, yatak odanızda ihtiyaç duyduğunuz ekstra depolama alanını sağlıyor. Alfa serisi ile uyumlu olarak tasarlanmış olan komodin, yatak odanızın dekorasyonuna zarif bir dokunuş katıyor.

İnegölsofa Alfa Komodin (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriğinde 1 adet Alfa Gri Komodin bulunmaktadır.

Komodin Malzemesi : Suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzemedir.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı