Alfa Gri Sürgülü Dolap - İNEGÖLSOFA
Web Sitesine Özel

Alfa Gri Sürgülü Dolap

YOT1410006345
15.660 TL
17.237 TL
Takım İçeriği
Sürgülü Dolap1 x 15.660 TL
Toplam
17.237 TL 15.660 TL
Sürgülü Dolap
17.237 TL
15.660 TL
17.237 TL
15.660 TL
Toplam
15.660 TL17.237 TL

Ürün Özellikleri

Alfa Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği; 1 adet sürgülü dolap, 1 adet tek kapılı dolap, 1 adet şifonyer ve aynası, 1 adet bazalı karyola ve başlık ve 2 adet komodin'den oluşmaktadır.

Puf opsiyonel'dir.

Karyola Çerçeve Malzemesi Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü : 160×200

Gardırop Malzemesi : Suntalam malzemeden üretilmiştir. Sürgü ve Menteşe kapaklardan oluşmaktadır. Karyola çerçevesi Suntalam malzeme, baza kapağı ise metal profilden üretilmiştir.

Komodin Malzemesi : Suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzemedir.

Şifonyer Malzemesi : Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sürgülü Dolap19765215

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Mart 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı