Parma Beyaz Yan Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Parma Beyaz Yan Sehpa

TU1410011781
9.590 TL 10.870 TL %12
10.551 TL 11.960 TL %12
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 9.590 TL
Toplam
10.551 TL
10.870 TL
9.590 TL
10.870 TL
Yan Sehpa
10.551 TL
9.590 TL
10.551 TL
9.590 TL
Toplam
9.590 TL10.551 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve işlevsel Parma Beyaz Yan Sehpa, yaşam odanıza şıklık katarken aynı zamanda pratik bir depolama alanı sunar. Bu ürünü ve fiyatları Hemen İnceleyin!

Parma Beyaz Yan Sehpa, yaşam odanıza şıklık ve işlevsellik katmak için mükemmel bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerle tasarlanmış olan bu yan sehpa, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunar. Şık ve modern tasarımıyla dekorasyonunuza uyum sağlar. Geniş bir yüzeye sahip olan sehpa, kitaplarınızı, içeceklerinizi veya dekoratif objelerinizi koyabileceğiniz bir alan sunar. Aynı zamanda altında bulunan depolama bölmesi, küçük eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Parma Beyaz Yan Sehpa, hem işlevsel hem de dekoratif bir parçadır, yaşam alanınızın tarzını tamamlar.

İnegölsofa Parma Yan Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı