Asus Lüx Yan Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Asus Lüx Yan Sehpa

TU1410001331
12.590 TL 14.250 TL %12
13.853 TL 15.680 TL %12
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 12.590 TL
Toplam
13.853 TL
14.250 TL
12.590 TL
14.250 TL
Yan Sehpa
13.853 TL
12.590 TL
13.853 TL
12.590 TL
Toplam
12.590 TL13.853 TL

Ürün Özellikleri

Salon takımınızı tamamlayacak şık tasarımlı bir yan sehpa mı arıyorsunuz? Asus Lüx Yan Sehpa" tam size göre! Şimdi sipariş verin ve hemen sahip olun.    

Asus Lüx Yan Sehpa, modern ve şık tasarımıyla her türlü oturma odası dekorasyonuna uyum sağlar. Dayanıklı metal ayakları ve kaliteli ahşap malzemeleri ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Yan sehpa olarak kullanabileceğiniz gibi, TV ünitesi yanında dekoratif bir parça olarak da tercih edebilirsiniz.

Asus Yan Sehpa ( İnegöl Mobilyası )

Sehpanın Üzeri füme aynanır. Sehpa kenarları CNC işlemi uygulanmış mdf malzeme üzerine lake boya yapılmıştır.

Ayaklar Ayaklar metal malzeme üzerine krom kaplamadır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Yan Sehpa555555

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı