Aqua Beyaz Yan Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Aqua Beyaz Yan Sehpa

TU1410004391
9.639 TL 10.710 TL %10
10.611 TL 11.790 TL %10
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 9.639 TL
Toplam
10.611 TL
10.710 TL
9.639 TL
10.710 TL
Yan Sehpa
10.611 TL
9.639 TL
10.611 TL
9.639 TL
Toplam
9.639 TL10.611 TL

Ürün Özellikleri

Şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla Aqua Beyaz Yan Sehpa, oturma odanızın vazgeçilmez parçası olacak. Krom Ayaklı yan sehpa modelimizi hemen inceleyin! 

Aqua Beyaz Yan Sehpa, modern ve şık tasarımı ile oturma odanızın vazgeçilmez parçası olacak. Kullanışlı yapısı sayesinde yan koltuk ya da kanepe yanına konumlandırarak, kitap, kumanda, bardak gibi eşyalarınızı kolayca muhafaza edebilirsiniz. Ürünün krom ayakları ve zarif tasarımı, oturma odanızı şık bir görünüme kavuşturur. Dayanıklı malzemesi sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz Aqua Beyaz Yan Sehpa, oturma odanızın konforunu artıracak.

Aqua Yan Sehpa(İnegöl Mobilyasi)

1 adet yan sehpadan oluşmaktadır. (Beyaz/krom)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı