Ruben Vizon Bej Yan Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Ruben Vizon Bej Yan Sehpa

TU1410004374
10.590 TL 12.310 TL %14
11.648 TL 13.540 TL %14
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 10.590 TL
Toplam
11.648 TL
12.310 TL
10.590 TL
12.310 TL
Yan Sehpa
11.648 TL
10.590 TL
11.648 TL
10.590 TL
Toplam
10.590 TL11.648 TL

Ürün Özellikleri

Ruben Vizon Bej Yan Sehpa, oturma odanıza şıklık ve kullanışlılık katıyor. Dayanıklı malzeme ve şık tasarımıyla mükemmel bir tamamlayıcı aksesuar. Keşfet!

Ruben Vizon Bej Yan Sehpa, oturma odanıza zarif bir dokunuş katmak için ideal bir tamamlayıcı aksesuardır. Şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla dikkat çeker. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan sehpa, uzun ömürlü kullanım sağlar. Yan koltuk veya koltuk takımlarıyla mükemmel bir uyum içinde kullanabilirsiniz. Üst yüzeyindeki geniş alan, kitaplar, dergiler, içecekler gibi eşyalarınızı koymak için idealdir. Ruben Yan Sehpa, pratik ve şık bir seçenek olup, oturma odanızın düzenini tamamlar.

Ruben Yan Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

1 adet yan sehpadan oluşmaktadır. (Poblo-Vizon Bej)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı