Lion Aynalı Yan Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Lion Aynalı Yan Sehpa

TU1410011268
13.642 TL 17.053 TL %21
15.006 TL 18.758 TL %21
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 13.642 TL
Toplam
15.006 TL
17.053 TL
13.642 TL
17.053 TL
Yan Sehpa
15.006 TL
13.642 TL
15.006 TL
13.642 TL
Toplam
13.642 TL15.006 TL

Ürün Özellikleri

Lion aynalı yan sehpa, yaşam alanınıza şıklık ve kullanışlılık katan bir tamamlayıcı aksesuardır. Estetik tasarımı geniş alanıyla dikkat çeker. İncele!  

Lion aynalı yan sehpa, yaşam alanınıza şıklık ve kullanışlılık katmak için mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır. Zarif tasarımı ve işlevsel yapısıyla dikkat çeker.

Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan yan sehpa, uzun ömürlü kullanım sunar. İhtiyaç duyduğunuz anlarda kolaylıkla yanınıza çekebileceğiniz bir yüzey sağlar.

Geniş tabla alanı ve ekstra depolama alanı sayesinde kitap, dergi, kumanda gibi eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Şık detaylarıyla dekorasyonunuzla uyum sağlar ve yaşam alanınıza estetik bir dokunuş yapar.

Lion yan sehpayı oturma gruplarınızın yanına yerleştirerek, konforlu ve kullanışlı bir deneyim elde edebilirsiniz.

LİON Yan Sehpa -Siyah (İnegöl Mobilyasi)

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Yan Sehpa555550

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı