Mağazada Var

Nova Sürgülü Dolap

YOT1410009994
54.714 TL 68.393 TL %21
60.186 TL 75.232 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 54.714 TL
Toplam
60.186 TL
68.393 TL
54.714 TL
68.393 TL
Dolap
60.186 TL
54.714 TL
60.186 TL
54.714 TL
Toplam
54.714 TL60.186 TL

Ürün Özellikleri

Nova Sürgülü Dolap, şık ve pratik tasarımıyla eşyalarınızı düzenlemek için ideal bir seçenektir. Bu giysi dolabı, geniş iç hacmi ve kullanışlı bölmeleriyle kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nova Dolap, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Kapaklı tasarımıyla eşyalarınızı toz ve kirden korurken, şık görüntüsüyle de odanıza estetik bir dokunuş katmaktadır.

Nova Dolap, farklı bölmeleri ve askılık alanlarıyla kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde yerleştirebilmenizi sağlar. Aynı zamanda çekmeceleri ve rafları sayesinde diğer eşyalarınızı da kolayca organize edebilirsiniz.

Kullanışlı, şık ve dayanıklı Nova Dolap ile evinizin düzenini ve tarzını koruyun. Giysi dolabı ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçenektir.

Nova Yatak Odası ( İnegöl Mobilya ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği 1 Adet Gardırop

Diğer parçalar opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.

Gardırop Gövde, 1. sınıf suntalam malzeme ile üretilmiştir. Ön yüzler MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir. Raflar özel koton kaplamadır.

Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Kapaklar MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı