Web Sitesine Özel

Plus Sürgülü Dolap

YOT1410007732
36.117 TL 45.146 TL %20
39.729 TL 49.661 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 36.117 TL
Toplam
39.729 TL
45.146 TL
36.117 TL
45.146 TL
Dolap
39.729 TL
36.117 TL
39.729 TL
36.117 TL
Toplam
36.117 TL39.729 TL

Ürün Özellikleri

Plus Dolap, şıklığı ve kullanışlılığı bir araya getiren modern bir gardırop çözümüdür. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan dolap, dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım sağlar. Geniş iç hacmi sayesinde kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Çeşitli bölmeleri, askılık ve raflarıyla eşyalarınızı kolayca organize edebilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarımıyla pratik kullanım sunar. Estetik ve şık görünümüyle de yaşam alanınıza değer katar. Plus Dolap, modern tarzıyla her türlü dekorasyonun tamamlayıcısı olacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir seçimdir.

Plus Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet Dolap

Aydınlatma Özelliği: Aydınlatma özelliği yoktur.

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Gardırop Kapak Fonksiyon: 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır.

Baza Malzemesi: Tamamı metal profil iskeletten imal edilmiştir.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap25267217

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Temmuz 2024 - 15 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı