Mostar Orta Sehpa - İnegölSofa

Mostar Orta Sehpa

TU1410014913
12.469 TL 13.125 TL %5
13.716 TL 14.438 TL %6
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 12.469 TL
Toplam
13.716 TL 12.469 TL
13.125 TL
Orta Sehpa
13.716 TL
12.469 TL
13.716 TL
12.469 TL
Toplam
12.469 TL13.716 TL

Ürün Özellikleri

Mostar orta sehpa, şık ve işlevsel depolama alanıyla dikkat çeker. Yaşam alanınıza estetik bir dokunuş katarken eşyalarınızı düzenli tutmanızı sağlar.   

Mostar orta sehpa, yaşam alanınıza şıklık ve işlevsellik katmak için mükemmel bir tercihtir. Estetik tasarımıyla dikkat çeken bu sehpa, odanızın dekorasyonunu tamamlayan bir tamamlayıcı aksesuardır.

Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Mostar orta sehpa, sağlam bir yapıya sahiptir. Yuvarlak formu ve modern detaylarıyla göz alıcı bir görünüm sunar. Aynı zamanda kullanışlı depolama alanı sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Farklı dekorasyon tarzlarıyla uyum sağlayabilen bu sehpa, hem işlevsel bir kullanım sunar hem de görsel açıdan şık bir atmosfer oluşturur. Sizin için vazgeçilmez bir tamamlayıcı parça olacak.

İnegölsofa Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Mostar Orta Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı