Mostar İkili Orta Sehpa - İnegölSofa

Mostar İkili Orta Sehpa

TU1410014912
15.840 TL 18.636 TL %16
17.425 TL 20.499 TL %15
Takım İçeriği
Yuvarlak Orta Sehpa1 x 7.013 TL
Dikdörtgen Orta Sehpa1 x 8.827 TL
Toplam
17.424 TL
18.636 TL
15.841 TL
18.636 TL
Yuvarlak Orta Sehpa
7.715 TL
7.013 TL
7.715 TL
7.013 TL
Dikdörtgen Orta Sehpa
9.710 TL
8.827 TL
9.710 TL
8.827 TL
Toplam
15.841 TL17.424 TL

Ürün Özellikleri

Mostar ikili orta sehpa, şıklığı ve işlevselliği bir arada sunar. Modern tasarımı ve depolama alanıyla dikkat çeker. İdeal tamamlayıcı aksesuar. Keşfedin!

Mostar ikili orta sehpa, yaşam alanınıza şıklık ve işlevsellik katmak için mükemmel bir seçimdir. Zarif tasarımı ve kaliteli malzemeleriyle dikkat çeken bu sehpa, modern bir atmosfer oluşturmanızı sağlar.

İki farklı boyuttaki sehpa, birbirini tamamlayan tasarımıyla kullanım esnekliği sunar. Yan yana veya ayrı ayrı kullanabileceğiniz bu sehpa seti, içerisindeki depolama alanı sayesinde evinizin düzenini korumanıza yardımcı olur.

Mostar ikili orta sehpa, fonksiyonellik ile estetiği bir araya getiren özel bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunarken, modern ve zarif görünümüyle yaşam alanınıza stil katmanızı sağlar.

İnegölsofa Mostar Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Mostar Yuvarlak Orta Sehpa, 1 adet Mostar Dikdörtgen Orta Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı