Mostar Duvar Tv Ünitesi - İnegölSofa
Mağazada Var

Mostar Duvar Tv Ünitesi

TU1410014881
26.590 TL 31.806 TL %17
29.249 TL 34.987 TL %17
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 26.590 TL
Toplam
29.249 TL
31.806 TL
26.590 TL
31.806 TL
TV Ünitesi
29.249 TL
26.590 TL
29.249 TL
26.590 TL
Toplam
26.590 TL29.249 TL

Ürün Özellikleri

Mostar modern duvar TV ünitesi, şık dayanıklı tasarımıyla oturma odanıza modern bir dokunuş katar. Geniş alanı ve minimalist görünümü ile dikkat çeker.  

Mostar duvar TV ünitesi, modern ve şık tasarımıyla oturma odanızı dönüştürmek için ideal bir seçimdir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu ünite, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Geniş depolama alanı sayesinde, TV'nizin etrafında düzen ve düzenli bir görüntü oluşturmanızı sağlar. Kitaplarınızı, dekoratif objelerinizi ve diğer elektronik eşyalarınızı kolayca düzenleyebileceğiniz rafları ve dolapları bulunur.

Mostar duvar TV ünitesi, modern tasarımıyla mekânınıza şıklık katarken aynı zamanda işlevselliğiyle de ön plana çıkar. Şık ve minimalist görünümü, oturma odanızı estetik bir şekilde tamamlar.

Takım içeriğinde 1 adet Mostar TV Ünitesi bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı