Mağazada Var

Maxi Köşe Koltuk Takımı

KT1410017165
84.788 TL 121.125 TL %30
93.267 TL 133.238 TL %30
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 84.788 TL
Toplam
93.267 TL
121.125 TL
84.788 TL
121.125 TL
Köşe Koltuk
93.267 TL
84.788 TL
93.267 TL
84.788 TL
Toplam
84.788 TL93.267 TL

Ürün Özellikleri

  

Modern köşe koltuk takımları arayanlar için ideal bir seçenek olan Maxi Köşe Koltuk Takımı, tarzınızı yansıtan şık bir tasarım sunuyor. Geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle konforlu bir deneyim sunan bu koltuk takımı, evinizdeki yaşam alanına modern bir dokunuş getiriyor.

Maxi Köşe Koltuk, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Yüksek kaliteli sünger dolgusu ve dayanıklı kumaşıyla sağlam bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda çeşitli renk seçenekleriyle de dekorasyonunuza uyum sağlar.

Şık tasarımıyla dikkat çeken Maxi Köşe Koltuk, evinizin odak noktası haline gelecek. Modern çizgileri, zarif detayları ve ergonomik yapısıyla konforlu bir oturma deneyimi sunar. Şıklığı ve işlevselliği bir arada sunan bu koltuk takımı, evinize estetik bir atmosfer kazandırır.

İnegölsofa Maxi Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Maxi Köşe Koltuk bulunmaktadır. Her iki tarafta da relax mekanizma + şarj set bulunmaktadır. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk315*315

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Temmuz 2024 - 15 Temmuz 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı