Çok Satan Web Sitesine Özel

Milano Maxi Köşe Takımı

KT1410006102
57.656 TL 76.875 TL %26
63.422 TL 84.563 TL %26
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 57.656 TL
Toplam
63.422 TL
76.875 TL
57.656 TL
76.875 TL
Köşe Koltuk
63.422 TL
57.656 TL
63.422 TL
57.656 TL
Berjer
12.375 TL
11.250 TL
Toplam
57.656 TL63.422 TL

Ürün Özellikleri


Milano Maxi köşe takımı, şıklığı ve konforu bir araya getiren bir seçenektir. Modern tasarımı ve geniş oturma alanıyla oturma odanızı mükemmel bir şekilde tamamlar.

Köşe koltuk modelleri arasında öne çıkan Milano Maxi, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sunar. Rahat minderleri ve derin oturma yüzeyiyle rahatlık ve konfor sunar.

Şık renk seçenekleri ve zarif detaylarıyla Milano Maxi, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Evlerinize modern bir hava katarak konuklarınızı etkileyici bir şekilde ağırlamanızı sağlar.

Kalite, konfor ve şıklığı bir arada arayanlar için Milano Maxi köşe takımı ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Milano Maxi Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 adet Maxi Köşeden oluşuyor.

Ayak Malzemesi: Ahşap

Kumaş İçeriği İthal kumaş kullanılmıştır.

Bakım Silinebilir kumaştan üretilmiştir.

Ekstra berjer eklenebilir.

Garanti Süresi 2 yıl garantilidir.

Teslimat Türkiye'nin her yerine ve dünyaya teslimat yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Monteli olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk300*3009480
Berjer698772

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı