Çok Satan Web Sitesine Özel

Milano Relax Köşe Takımı

KT1410009271
51.000 TL 60.000 TL %15
56.100 TL 66.000 TL %15
Takım İçeriği
Köşe1 x 51.000 TL
Toplam
56.100 TL
60.000 TL
51.000 TL
60.000 TL
Köşe
56.100 TL
51.000 TL
56.100 TL
51.000 TL
Berjer
14.025 TL
12.750 TL
Toplam
51.000 TL56.100 TL

Ürün Özellikleri

 

Milano Relax köşe takımı, konforlu ve şık bir oturma deneyimi sunan bir seçenektir. Rahatlık ve stilin mükemmel bir birleşimi olan bu köşe koltuk takımı, oturma odanızı lüks ve modern bir atmosfere dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Yumuşak minderleri ve geniş oturma yüzeyiyle Milano Relax, rahatlık konusunda üstün performans sergiler. Ayarlanabilir başlıklar ve ayak dayama özelliği sayesinde istediğiniz pozisyonda rahatlıkla dinlenebilirsiniz.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Milano Relax, dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık tasarımı, zarif dikiş detayları ve çeşitli renk seçenekleriyle her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar.

Modern bir köşe koltuk arayanlar için Milano Relax köşe takımı, konforu ve şıklığı bir arada sunan ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Milano Relax Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Köşe Koltuktan oluşmaktadır. *Berjer Opsiyoneldir.

Kumaş Özelliği Yumuşak dokulu, kolay silinebilir

Kumaş Bakım Buharlı makine ile temizlenebilir. Küçük lekelerde sadece hafif nemli ve sabunlu bez kullanınız. Kimyasal leke çıkarıcı kullanılmaz.

Sünger Özelliği: 32 soft. Dansite HR Soft sünger kullanılmıştır.

Sırt süngerleri 5 cm yumuşak özelliktedir.

Ayak Malzemesi Ahşap

Yataklı Koltuk Ölçü Koltuk Açıldığında 100 cm genişler

Takım Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe320*1809480
Berjer698772

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Ağustos 2024 - 22 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı