Milano Büyük Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Milano Büyük Köşe Koltuk Takımı

KT1410014736
65.592 TL 96.148 TL %32
72.152 TL 105.763 TL %32
Takım İçeriği
Köşe Koltuk Dinlenmeli1 x 65.592 TL
Toplam
72.152 TL
96.148 TL
65.592 TL
96.148 TL
Köşe Koltuk Dinlenmeli
72.152 TL
65.592 TL
72.152 TL
65.592 TL
Toplam
65.592 TL72.152 TL

Ürün Özellikleri

Lüks köşe koltuk takımı modelleri arasında göz kamaştıran Milano Büyük Köşe Koltuk Takımı, şık ve üstün konforuyla dikkat çekiyor. Hemen İnceleyin!      

Milano büyük köşe koltuk takımı, lüks ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir koltuk takımıdır. Geniş oturma alanı, konforlu minderleri ve yüksek kaliteli malzemeleriyle üstün bir deneyim sunar. Her detayı özenle tasarlanmış olan koltuk takımı, zarafeti ve estetiğiyle göz kamaştırır.

Lüks köşe koltuk takımı modelleri arasında özel bir yere sahip olan Milano, yaşam alanınıza prestij ve şıklık katmak için ideal bir seçimdir. İhtişamlı tasarımı ve detaylı işçiliğiyle odanızın merkez noktası olmayı hedefler.

Milano büyük köşe koltuk, konforu ve stili bir araya getiren benzersiz bir parçadır. Rahatlıkla dinlenebileceğiniz geniş oturma alanı ve ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir chaise longue seçeneği sunar.

Evinizin atmosferini lüks bir havaya dönüştüren Milano büyük köşe koltuk, unutulmaz bir deneyim sunar.

Takım içeriğinde 1 adet Milano Büyük Köşe Koltuk Dinlenmeli bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk Dinlenmeli485-350-180100

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı