Nergis Mini Köşe Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Nergis Mini Köşe Koltuk

KT1410002515
48.993 TL 70.000 TL %31
53.892 TL 77.000 TL %31
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 48.993 TL
Toplam
53.892 TL
70.000 TL
48.993 TL
70.000 TL
Köşe Koltuk
53.892 TL
48.993 TL
53.892 TL
48.993 TL
Toplam
48.993 TL53.892 TL

Ürün Özellikleri

L koltuk takımı olarak kullanılabilen Nergis Mini Köşe Koltuk, modern köşe koltuk takımları arasında yer alır. Küçük yapısıyla her alanlara uyum sağlar. 

Nergis Mini Köşe Koltuk, modern bir tasarıma sahip olan ve L koltuk takımı olarak kullanılabilen çok yönlü bir parçadır. Küçük ve şık yapısıyla yaşam alanınızı mükemmel bir şekilde tamamlar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Nergis Mini Koltuk, dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sunar. Rahat minderleri ve ergonomik yapısıyla konforlu bir oturma deneyimi sağlar.

Modern köşe koltuk takımı arayışında olanlar için ideal olan Nergis Mini Koltuk, sınırlı alanlara uyum sağlar ve çok amaçlı bir kullanım sunar. Farklı renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlar.

Küçük ve şık tasarımıyla Nergis Mini Koltuk, hem konforlu oturma alanı sunar hem de yaşam alanınıza modern bir dokunuş katar.

İnegölsofa Nergis Mini Köşe Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 adet köşeden oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Kumaş Türü İthal Nubuk ve Keten kumaş kullanılmıştır. Silenebilir kumaştır.

Sünger Özellikleri 32 HR soft gri sünger kullanılmıştır. Oturum minderi sabittir.

Sandık Özelliği Bulunmamaktadır.

Yatak Özelliği Yatak olma özelliğine sahiptir. Tek yat.

Yastık Adeti ve Özelliği Toplam 3 adet kırlent vardır. Silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Kırlentler fermuarlı ve yıkanabilmektedir.

Ayak ve Klapa Özelliği Ayaklar metal olarak üretilmektedir.

Kumaş Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk350*17510080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı