Uludağ U Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Uludağ U Köşe Koltuk Takımı

KT1410002541
68.992 TL 112.000 TL %39
75.891 TL 123.200 TL %39
Takım İçeriği
Köşe1 x 68.992 TL
Toplam
75.891 TL
112.000 TL
68.992 TL
112.000 TL
Köşe
75.891 TL
68.992 TL
75.891 TL
68.992 TL
Toplam
68.992 TL75.891 TL

Ürün Özellikleri

Uludağ U Köşe Koltuk Takımı, lüks köşe koltuk takımı modelleri arasında öne çıkan bir seçenek. Şık tasarımı ve rahat yapısıyla yaşam alanınıza dokunur.  

Uludağ U Köşe Koltuk Takımı, lüks köşe koltuk takımı arayanlar için ideal bir seçenektir. Şık tasarımı, yüksek kaliteli malzemeleri ve rahat minderleriyle dikkat çeker. U şeklindeki yapısı, geniş oturma alanı sunar ve ailenizle veya misafirlerinizle keyifli bir oturma deneyimi yaşamanızı sağlar. Kaliteli döşeme malzemeleri ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir koltuk takımıdır. Uludağ U Köşe Koltuk Takımı, lüks ve konforlu bir yaşam alanı yaratmak isteyenler için mükemmel bir tercihtir.


İnegölsofa Uludağ U Köşe Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Köşe koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır..

Kumaş Özelliği: Yumuşak dokulu ithal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi: Silinebilir veya kuru temizlemeye uygundur.

Fonksiyon Özelliği: Yataklıdır.

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite HR sünger ve kuş tüyü kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Ayaklar ahşap malzemedir.

Ayak Rengi: Ayak rengi isteğinize göre ceviz,ekru, siyah veya beyaz olabilir. Seçiminizi lütfen sipariş sırasında özellikle belirtin.

Ayak Tipi: Yerden Yüksek

Kol Tipi: Geniş Kol

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe37034575

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı