Mustang Relax Köşe Takımı

KT1410001120
58.172 TL 77.563 TL %26
63.989 TL 85.319 TL %26
Takım İçeriği
Köşe1 x 58.172 TL
Toplam
63.989 TL
77.563 TL
58.172 TL
77.563 TL
Köşe
63.989 TL
58.172 TL
63.989 TL
58.172 TL
Toplam
58.172 TL63.989 TL

Ürün Özellikleri

      

Mustang Relax Köşe Takımı, konforlu ve şık tasarımıyla yaşam alanınızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Modern köşe koltuk modelleri arasında öne çıkan bu takım, ferah oturma alanıyla rahat bir deneyim sunar.

Bu köşe takımı, ergonomik yapısı ve yüksek kaliteli malzemeleriyle uzun süreli kullanıma uygundur. Ayarlanabilir başlıklar ve geniş minderler, istediğiniz konfor seviyesini sağlamanıza olanak tanır.

Mustang Relax Köşe Takımı, çeşitli renk ve doku seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlar. Şık detayları ve zarif çizgileriyle modern bir atmosfer yaratırken, fonksiyonel depolama alanlarıyla da pratik bir kullanım sunar.

Mustang Relax Köşe Takımı ( İnegöl Mobilya )

Takım İçeriği : 1 Adet Köşe Takımından Oluşmaktadır. 

İskelet Malzemesi: Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. 

Ayak Malzemesi : Ayaklar ahşap malzemedir. 

Kumaş Özelliği : İthal kumaş kullanılmıştır.  

Kumaş Bakımı : Silinebilir kumaştır. 

Sünger Özelliği : 36 dansite HR sünger kullanılmıştır. 

Oturum Yumuşaklığı: Oturumu orta sertliktedir. 

Fonksiyonellik : Motorlu yatak özelliği vardır. USB şarj ünitesi mevcuttur. Boyun mekanizması bulunmaktadır. 

Yatak Mekanizması: Motorlu yatak açılımı vardır. 

Yastık Adeti : 4 adet kare yastık vardır. Silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. 

Takım Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz. 

Demonte Parçalar: Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe315*1709580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı