Mustang L Köşe Takımı

KT1410011061
72.888 TL 104.125 TL %30
80.177 TL 114.538 TL %30
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 72.888 TL
Toplam
80.177 TL
104.125 TL
72.888 TL
104.125 TL
Köşe Koltuk
80.177 TL
72.888 TL
80.177 TL
72.888 TL
Toplam
72.888 TL80.177 TL

Ürün Özellikleri


Mustang L Köşe Takımı, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza estetik bir dokunuş sağlar. Ferah ve geniş oturma alanıyla konforlu bir deneyim sunarken, kaliteli malzemelerden üretilmiş olması da uzun süreli kullanım imkanı sağlar.

Bu L koltuk takımı, evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak çeşitli renk ve doku seçenekleriyle sunulur. Modüler yapısı sayesinde istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve mekanınıza uygun bir yerleşim oluşturabilirsiniz.

Mustang L Koltuk Takımı, fonksiyonellik ve şıklığı bir araya getirerek yaşam alanınızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Kullanışlı depolama alanları ve detaylı tasarım özellikleri ile evinizin atmosferine modern bir dokunuş katar.

Mustang L Köşe Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Köşe Takımından Oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar ahşap malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 36 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.

Fonksiyonellik Motorlu yatak özelliği vardır. USB şarj ünitesi mevcuttur. Boyun mekanizması bulunmaktadır.

Yatak Mekanizması Motorlu yatak açılımı vardır.

Yastık Adeti 3 adet kare yastık vardır.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk335*30010080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı