Mağazada Var

Lucca Beyaz Yan Sehpa

TU1410011778
15.521 TL 19.401 TL %20
17.073 TL 21.341 TL %20
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 15.521 TL
Toplam
17.073 TL
19.401 TL
15.521 TL
19.401 TL
Yan Sehpa
17.073 TL
15.521 TL
17.073 TL
15.521 TL
Toplam
15.521 TL17.073 TL

Ürün Özellikleri

Lucca Beyaz Yan Sehpa, oturma odanızı tamamlayan şık ve işlevsel bir tamamlayıcı aksesuardır. Estetik tasarımıyla dikkat çeken bu sehpa, evinize zarif bir dokunuş katarken aynı zamanda pratik bir kullanım sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Lucca Yan Sehpa, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Şık detayları ve modern çizgileriyle dekorasyonunuza uyum sağlar.

Geniş ve düz tablası, üzerinde kitap, içecek veya dekoratif objelerinizi konumlandırmanız için ideal bir alan sunar. Ayrıca altında yer alan rafıyla ekstra depolama imkanı sunar, böylece eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Lucca Yan Sehpa, oturma odanızın yanında şıklık ve işlevselliği bir arada sunan bir tamamlayıcı aksesuardır. Evinize karakter katarak rahatınızı ve konforunuzu artırır.

Lucca Yan Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Ağustos 2024 - 22 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı