Gloria Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Mağazada Var

Gloria Aynalı Şifonyer

YOT1410011311
18.360 TL 22.950 TL %20
20.200 TL 25.250 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 18.360 TL
Toplam
20.200 TL
22.950 TL
18.360 TL
22.950 TL
Şifonyer ( Aynalı )
20.200 TL
18.360 TL
20.200 TL
18.360 TL
Toplam
18.360 TL20.200 TL

Ürün Özellikleri

Gloria Aynalı şifonyer beyaz renkte. Yatak odasını tamamlayan şık ve zarif bir tasarım. Yatak odanıza yeni bir hava katın. Sitemizden modelleri inceleyin! 

Gloria Aynalı Şifonyer, zarif ve şık tasarımıyla dikkat çeken beyaz renkte bir şifonyerdir. Geniş ve düzenli iç bölmeleriyle eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Ayna detayıyla odanıza ferahlık ve aydınlık bir hava katar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan şifonyer, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlüdür. Yatak odası şablonunu tamamlayan estetik bir parçadır.

Gloria Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

1 Adet Şifonyerden Oluşmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı