Mağazada Var

Gloria Karyola 160 cm

YOT1410011164
26.053 TL 32.566 TL %20
28.658 TL 35.822 TL %20
Takım İçeriği
Karyola 160 cm1 x 26.053 TL
Toplam
28.658 TL
32.566 TL
26.053 TL
32.566 TL
Karyola 160 cm
28.658 TL
26.053 TL
28.658 TL
26.053 TL
Toplam
26.053 TL28.658 TL

Ürün Özellikleri

Gloria Karyola 160 cm, şıklığı ve konforu bir araya getiren zarif bir tasarıma sahip olan çift kişilik bir yatak modelidir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan karyola, dayanıklılığı ve uzun ömrü ile öne çıkar. Rahat bir uyku deneyimi sunan ergonomik yapısı ve sağlam konstrüksiyonu ile dikkat çeker. Estetik detaylar ve özenli işçilikle tasarlanmış olan karyola, yatak odanıza şıklık ve zarafet katmak için ideal bir seçimdir. Gloria Karyola, kalite, rahatlık ve stil arayanların tercih edeceği bir üründür.

Gloria Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Karyola

Altın Metal ile zenginleştirilmiş ürün görselliği ve estetiği. 

Yatak başında kaliteli kumaş giydirilmiş karyola başlığı ve kasası.

İç kayıtlı karyola ( hidrolikli ve emniyet stoplu baza sistemi opsiyon olarak sunulmaktadır. 

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı