Gloria Bazalı Karyola - İnegölSofa
Mağazada Var

Gloria Bazalı Karyola

YOT1410011162
23.560 TL 29.450 TL %20
25.912 TL 32.390 TL %20
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 23.560 TL
Toplam
25.912 TL
29.450 TL
23.560 TL
29.450 TL
Karyola Bazalı
25.912 TL
23.560 TL
25.912 TL
23.560 TL
Toplam
23.560 TL25.912 TL

Ürün Özellikleri

Bazalı Karyola Modelleri: Gloria Bazalı Karyola, şık fonksiyonel tasarımı olan 160x200 ölçülerindeki bir yatak modelidir. İnceleyin ve hemen satın alın! 

Gloria Bazalı Karyola, şık ve fonksiyonel bir tasarıma sahip olan 160x200 ölçülerinde bir yatak modelidir. İçerisinde yer alan bazalı sistem sayesinde ekstra depolama alanı sunar ve düzeni sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan karyola, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlüdür. Rahat bir uyku deneyimi sunan ergonomik yapısıyla da öne çıkar. Estetik detaylar ve özenli işçilikle tasarlanmış olan Gloria Bazalı Karyola, hem şıklığı hem de işlevselliği bir arada sunar.

Gloria Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Bazalı Karyola

Altın Metal ile zenginleştirilmiş ürün görselliği ve estetiği. 

İç kayıtlı karyola ( hidrolikli ve emniyet stoplu baza sistemi opsiyon olarak sunulmaktadır. 

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı226216150

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı