Vegas Beyaz Yan Sehpa - İnegölSofa

Vegas Beyaz Yan Sehpa

TU1410018094
12.990 TL 15.180 TL %15
14.290 TL 16.700 TL %15
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 12.990 TL
Toplam
14.290 TL
15.180 TL
12.990 TL
15.180 TL
Yan Sehpa
14.290 TL
12.990 TL
14.290 TL
12.990 TL
Toplam
12.990 TL14.290 TL

Ürün Özellikleri

Vegas Beyaz Yan Sehpa: Oturma odanızı tamamlayan zarif ve kullanışlı bir tamamlayıcı aksesuar. Şık tasarım ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.      

Vegas Beyaz Yan Sehpa, oturma odanıza zarif bir dokunuş katmak için mükemmel bir seçenektir. Şık tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleriyle dikkat çeker. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Yan sehpa, kitaplarınızı, içeceklerinizi veya dekoratif eşyalarınızı kolayca yerleştirebileceğiniz bir yüzeye sahiptir. Kompakt boyutlarıyla herhangi bir alanı tamamlayıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Vegas Beyaz Yan Sehpa, oturma odanızın tarzını tamamlayacak ve fonksiyonel bir parça olacaktır.


Takım içeriğinde 1 adet Vegas Yan Sehpa bulunmaktadır.

Vegas Yan Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı