Mağazada Var

Parma Çekmeceli Şifonyer

YOT1410010011
18.768 TL 23.460 TL %20
20.645 TL 25.806 TL %20
Takım İçeriği
Çamaşırlık1 x 18.768 TL
Toplam
20.645 TL
23.460 TL
18.768 TL
23.460 TL
Çamaşırlık
20.645 TL
18.768 TL
20.645 TL
18.768 TL
Toplam
18.768 TL20.645 TL

Ürün Özellikleri

Parma Çekmeceli Şifonyer, yaşam odanızı düzenlemek ve depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için şık bir tamamlayıcı aksesuardır. Fonksiyonel tasarımıyla dikkat çeken bu çamaşırlik, kullanışlı bölmeleri ve geniş iç hacmiyle size ekstra depolama alanı sunar.

Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan Parma Çamaşırlik, uzun ömürlü kullanım için idealdir. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak ve odanızın temiz ve düzenli görünmesini sağlamak için mükemmel bir seçimdir.

Estetik görünümü ve şık detaylarıyla yaşam odanıza zarif bir atmosfer katarken, işlevsel yapısıyla da günlük hayatınızı kolaylaştırır. Kolay temizlenebilir özellikleriyle de pratik bir kullanım sunar.

Parma Çamaşırlik, yaşam odanızın tarzını tamamlayacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır. 

Parma Yatak Odası ( İnegöl Mobilya ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Çamaşırlık

Çamaşırlık Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Opsiyonel olarak satın alabilirsiniz.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı