Aqua Beyaz Orta Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Aqua Beyaz Orta Sehpa

TU1410010553
14.590 TL 17.070 TL %15
16.051 TL 18.780 TL %15
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 14.590 TL
Toplam
16.051 TL
17.070 TL
14.590 TL
17.070 TL
Orta Sehpa
16.051 TL
14.590 TL
16.051 TL
14.590 TL
Toplam
14.590 TL16.051 TL

Ürün Özellikleri

Aqua Beyaz Orta Sehpa, modern tasarımı ve yüksek kalitesiyle oturma odanıza şıklık katmak için mükemmel bir seçimdir. Hemen Ziyaret Edin!     

Aqua Beyaz Orta Sehpa, modern tasarımı ve yüksek kalitesiyle oturma odanızın atmosferini tamamlayacak. Zarif tasarımı, geniş yüzeyi ve dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Sehpada bulunan ekstra raf alanı, kitap, dergi ve benzeri eşyalarınız için ekstra depolama alanı sağlar. Aqua Beyaz Orta Sehpa, oturma odanıza hem şıklık hem de işlevsellik katmak için mükemmel bir seçimdir.

Aqua Orta Sehpa(İnegöl Mobilyasi)

1 adet orta sehpadan oluşmaktadır. (Beyaz/krom)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı