Mağazada Var

Parma Beyaz Yemek Masası

YOT1410009984
33.779 TL 42.224 TL %21
37.157 TL 46.446 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 33.779 TL
Toplam
37.157 TL
42.224 TL
33.779 TL
42.224 TL
Masa
37.157 TL
33.779 TL
37.157 TL
33.779 TL
Toplam
33.779 TL37.157 TL

Ürün Özellikleri

 

Parma Beyaz Yemek Masası, modern tasarımıyla yaşam alanınıza şıklık ve işlevsellik katıyor. Yemek odanızı dönüştüren bu zarif masa, kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Dayanıklı yapısı ve estetik detaylarıyla dikkat çeken Parma Yemek Masası, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Geniş yüzeyi sayesinde aileniz ve misafirlerinizle keyifli yemekler paylaşabilirsiniz. Sağlam ayakları ve stabil yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Modern Yemek Masası Takımı olarak da tercih edilebilen Parma Masa, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunar.

Parma Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği:  1 Adet Yemek Masası

Yemek Masası Üst tabla mdf malzeme üzerine ayna konularak üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Ayak kenarları MDF malzeme üzeri lake boyalıdır. Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz.

Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Haziran 2024 - 22 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı