Vegas Yemek Masası - İnegölSofa
Mağazada Var

Vegas Yemek Masası

YOT1410010531
31.528 TL 39.410 TL %20
34.680 TL 43.350 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 31.528 TL
Toplam
34.680 TL
39.410 TL
31.528 TL
39.410 TL
Masa
34.680 TL
31.528 TL
34.680 TL
31.528 TL
Toplam
31.528 TL34.680 TL

Ürün Özellikleri

Vegas Yemek Masası: Şık ve modern tasarımıyla yemek odalarına zarif bir atmosfer katıyor. Kaliteli malzemelerden ve modern tasarım olarak üretilmiştir.  

Vegas Yemek Masası, şık ve modern tasarımıyla yemek odalarınıza zarif bir atmosfer katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen masa, dayanıklılığı ve şıklığıyla öne çıkıyor. Geniş ve düzgün bir yüzeye sahip olan masa, rahat bir yemek deneyimi sunuyor. İnce detaylar ve zarif çizgiler, mekanınıza sofistike bir görünüm kazandırıyor. Vegas Yemek Masası, aynı koleksiyona ait sandalyelerle birlikte kullanılarak tam bir yemek masası takımı oluşturabilirsiniz. Davetlerinizi ve aile yemeklerinizi bu şık masada keyifle gerçekleştirebilirsiniz.


Vegas Yemek Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası, 6 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır.

Sehpalar Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.

Konsol MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. CNC desenler ile dekore edilmiştir.

Yemek Masası Üst tabla suntalam malzemeden üretilmiştir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahip değildir.

Sandalye Ayaklar metal malzemedir. Oturum, komple ahşaptan üretilmiştir.

Sandalye Kumaşı İthal kumaş kullanılmıştır.

Tv Ünitesi MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. CNC desenler ile dekore edilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa20810378

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı