Mağazada Var

Orjin Çekmeceli Komodin

YOT1410021912
3.421 TL 4.276 TL %20
3.762 TL 4.703 TL %21
Takım İçeriği
Komodin1 x 3.421 TL
Toplam
3.762 TL
4.276 TL
3.421 TL
4.276 TL
Komodin
3.762 TL
3.421 TL
3.762 TL
3.421 TL
Toplam
3.421 TL3.762 TL

Ürün Özellikleri

Orjin Çekmeceli Komodin, yatak odanızı düzenlemek ve modern bir atmosfer yaratmak için özel olarak tasarlanmış bir mobilya parçasıdır. Şık tasarımı, geniş çekmeceleri ve dayanıklı malzemeleriyle dikkat çeken bu komodin, yatak odanızın odak noktası olacak. Ahşap detayları ve zarif çizgileriyle ev dekorasyonunuza zarafet katan Orjin, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklarken odanıza da estetik bir görünüm kazandırır. Orjin Çekmeceli Komodin, modern tasarımı ve fonksiyonelliğiyle yatak odanıza şıklık katıyor. Komodin Modelleri arasında öne çıkan bu tasarım, estetik detayları ve kullanışlılığı bir araya getiriyor.

Takım içeriğinde 1 adet Orjin Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin664548

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı