Natura Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Natura Köşe Koltuk Takımı

KT1410018176
58.590 TL 89.790 TL %35
64.447 TL 98.770 TL %35
Takım İçeriği
Natura Köşe Koltuk Takımı1 x 58.590 TL
Köşe Koltuk 1 adet
Toplam
64.447 TL
89.790 TL
58.590 TL
89.790 TL
Natura Köşe Koltuk Takımı
Köşe Koltuk 1 adet
58.590 TL
58.590 TL
Köşe Koltuk
79.016 TL
71.832 TL
Puf
6.968 TL
6.336 TL
Berjer
13.360 TL
12.144 TL
Toplam
58.590 TL64.447 TL

Ürün Özellikleri

Modern ve lüks tasarıma sahip Natura Köşe Koltuk Takımı, konforlu ve şık bir yaşam alanı sunar. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Hemen incele! 

Natura Köşe Koltuk Takımı, modern ve lüks bir tasarıma sahip olan mükemmel bir oturma grubudur. Bu köşe takımı, konforlu ve şık bir yaşam alanı yaratmak için özenle tasarlanmıştır.

Takımın köşe yapısı, mekanınızın kullanımını optimize ederken aynı zamanda ferah bir his yaratır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Natura Köşe Koltuk Takımı, uzun ömürlü kullanım için dayanıklılığıyla da ön plana çıkar.

Konforlu minderleri ve geniş oturma alanıyla Natura Köşe Koltuk Takımı, aile ve misafirleriniz için mükemmel bir dinlenme ve sosyalleşme noktası sağlar. Modern tasarımı, zarif detaylar ve estetik çizgilerle tamamlanmıştır, böylece yaşam alanınıza şıklık katmaktadır.

Natura Köşe Koltuk Takımı, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayacak şekilde çeşitli renk seçenekleri sunar. Modern köşe koltuk takımı arayanlar için ideal bir seçenektir.

Takım içeriğinde 1 adet Natura Köşe Koltuk bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı