Mağazada Var

Lion Sabit Yemek Masası

YOT1410012110
33.754 TL 42.192 TL %20
37.129 TL 46.411 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 33.754 TL
Toplam
37.129 TL
42.192 TL
33.754 TL
42.192 TL
Masa
37.129 TL
33.754 TL
37.129 TL
33.754 TL
Toplam
33.754 TL37.129 TL

Ürün Özellikleri


Lion Sabit Yemek Masası, şıklığı ve zarafeti bir araya getiren lüks bir yemek masasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan masa, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Modern ve estetik tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlayan Lion masa, yemek alanınıza sofistike bir hava katmaktadır. Detaylı işçilik ve özenli tasarımıyla dikkat çeker.

Geniş bir oturma kapasitesine sahip olan Lion masa, aile ve misafirlerinizle keyifli yemek deneyimleri yaşamanızı sağlar. Rahatça oturmanızı ve yemeğinizi keyifle yemenizi sağlayacak ergonomik yapıya sahiptir.

Lion masa, yemek masası takımıyla birlikte kullanıldığında mükemmel bir uyum sağlar. Şık sandalyelerle tamamlanan takım, yemek odanızı muhteşem bir mekana dönüştürür.

Lion Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Yemek Masası

Yemek Masası Üst tabla aynadan üretilmiştir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahip değildir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa22110678

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Temmuz 2024 - 15 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı