Çok Satan Web Sitesine Özel

Napolis 3'lü Koltuk

KT1410012412
25.500 TL 31.875 TL %20
28.050 TL 35.063 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 25.500 TL
Toplam
28.050 TL
31.875 TL
25.500 TL
31.875 TL
3'lü Koltuk
28.050 TL
25.500 TL
28.050 TL
25.500 TL
Toplam
25.500 TL28.050 TL

Ürün Özellikleri

     

Napolis 3'lü Koltuk, konforlu bir oturma deneyimi için tasarlanmış şık bir mobilya parçasıdır. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla rahatlığı ön planda tutar. Modern ve zarif tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar.

Bu koltuk, yüksek kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilmiştir. Dayanıklı iskelet yapısı ve kaliteli kumaş döşemesi uzun ömürlü kullanım sağlar. Ayrıca, geniş oturma alanı ve ergonomik tasarımıyla rahatlık ve destek sunar.

Napolis 3'lü Koltuk, evinize şıklık ve konfor getirecek mükemmel bir seçimdir. Oturma odanızda, salonunuzda veya misafir odasında kullanabileceğiniz bu koltuk, aile ve misafirleriniz için ideal bir oturma alanı sunar.

İnegölsofa Napolis 3'lü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet 3'lü Koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş Özelliği Yumuşak dokulu, kolay silinebilir

Kumaş Bakım Buharlı makine ile temizlenebilir. Küçük lekelerde sadece hafif nemli ve sabunlu bez kullanınız. Kimyasal leke çıkarıcı kullanılmaz.

Sünger Özelliği: 32 soft. Dansite HR Soft sünger kullanılmıştır.

Sırt süngerleri 5 cm yumuşak özelliktedir.

Ayak Malzemesi Ahşap

Takım Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2209080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 6 Temmuz 2024 - 16 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı