Çok Satan Web Sitesine Özel

Napolis İskandinav Berjer

KT1410012410
12.000 TL 15.000 TL %20
13.200 TL 16.500 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 12.000 TL
Toplam
13.200 TL
15.000 TL
12.000 TL
15.000 TL
Berjer
13.200 TL
12.000 TL
13.200 TL
12.000 TL
Toplam
12.000 TL13.200 TL

Ürün Özellikleri


Napolis Berjer, modern tasarımı ve konforu bir araya getiren şık bir oturma parçasıdır. Bu berjer koltuk, evinizin her köşesinde şıklık ve rahatlık sunmak için tasarlanmıştır.

Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla Napolis Berjer, keyifli bir oturma deneyimi sunar. Sırt ve kol desteği sayesinde vücudunuzun doğal pozisyonunu destekler ve rahatlığı maksimum seviyeye çıkarır.

Kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilen Napolis Berjer, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Şık kumaş döşemesi, evinizin dekorasyonuna uyum sağlar ve uzun süre kullanım sağlar.

Napolis Berjer, oturma odası, yatak odası veya çalışma odası gibi farklı alanlarda kullanabileceğiniz çok yönlü bir parçadır. Modern tasarımıyla dekorasyonunuza zarafet katarken, rahatlığıyla da sizleri memnun edecektir.

İnegölsofa Napolis Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Berjerden oluşmaktadır.

Kumaş Özelliği Yumuşak dokulu, kolay silinebilir

Kumaş Bakım Buharlı makine ile temizlenebilir. Küçük lekelerde sadece hafif nemli ve sabunlu bez kullanınız. Kimyasal leke çıkarıcı kullanılmaz.

Sünger Özelliği: 32 soft. Dansite HR Soft sünger kullanılmıştır.

Sırt süngerleri 5 cm yumuşak özelliktedir.

Ayak Malzemesi Ahşap

Takım Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer699072

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı