Diamond Üçlü Koltuk - İnegölSofa
Çok Satan Mağazada Var

Diamond Üçlü Koltuk

KT1410016742
20.800 TL 26.000 TL %20
22.888 TL 28.610 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Chester Koltuk Yataklı1 x 20.800 TL
Toplam
22.888 TL
26.000 TL
20.800 TL
26.000 TL
3'lü Chester Koltuk Yataklı
22.888 TL
20.800 TL
22.888 TL
20.800 TL
Toplam
20.800 TL22.888 TL

Ürün Özellikleri

Diamond Üçlü Koltuk, modern tasarımıyla dikkat çeker. Şıklık ve konforu bir araya getiren bu ürün, salonunuza zarafet katmanın en iyi seçeneğidir.

Diamond Üçlü Koltuk, modern ve şık bir tasarıma sahiptir. 3'lü koltuk modelleri arasında öne çıkan bu ürün, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Konforlu minderleri ve geniş oturma alanıyla keyifli bir oturma deneyimi sunar. Diamond Üçlü Koltuk, salonunuza zarafet ve şıklık katmak için ideal bir seçimdir. Estetik detayları ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar.

İnegölsofa Diamond 3’lü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Üçlü Koltuk bulunmaktadır.

Bakım Silinebilir kumaştan üretilmiştir.

Garanti Süresi 2 yıl garantilidir.

Teslimat Türkiye'nin her yerine ve dünyaya teslimat yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün içerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Chester Koltuk Yataklı2309084

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı