Diamond Tekli Berjer - İnegölSofa
Çok Satan Mağazada Var

Diamond Tekli Berjer

KT1410016743
7.200 TL 9.000 TL %20
7.920 TL 9.900 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 7.200 TL
Toplam
7.920 TL
9.000 TL
7.200 TL
9.000 TL
Berjer
7.920 TL
7.200 TL
7.920 TL
7.200 TL
Toplam
7.200 TL7.920 TL

Ürün Özellikleri

Diamond Berjer, modern tasarımı ve konforlu oturma deneyimiyle öne çıkar. Tekli berjer modelleri arasında şık bir seçenektir. Hemen inceleyin!   

Diamond Berjer, modern bir tasarıma sahip şık bir tekli berjerdır. Kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu berjer, konforlu bir oturma deneyimi sunar. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla rahatlığı ön planda tutar. Diamond Berjer, evinizin her köşesine şıklık ve zarafet katarken aynı zamanda pratik bir kullanım imkanı sunar. Farklı dekorasyon tarzlarıyla uyumlu olan bu berjer, odanızın odak noktası olacak ve konuklarınızı etkileyecektir.

İnegölsofa Diamond Berjer (İnegöl Mobilyası) 

Takım içeriğinde 1 adet Diamond Berjer bulunmaktadır.

Kumaş İçeriği İthal kumaş

Bakım Silinebilir kumaştan üretilmiştir.

Garanti Süresi 2 yıl garantilidir.

Teslimat Türkiye'nin her yerine ve dünyaya teslimat yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün içerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer8187101

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı