Defne Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Çok Satan Mağazada Var

Defne Aynalı Şifonyer

YOT1410013302
15.000 TL 18.750 TL %20
16.500 TL 20.625 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 15.000 TL
Toplam
16.500 TL
18.750 TL
15.000 TL
18.750 TL
Şifonyer ( Aynalı )
16.500 TL
15.000 TL
16.500 TL
15.000 TL
Toplam
15.000 TL16.500 TL

Ürün Özellikleri

Defne Aynalı Şifonyer, modern ve zarif tasarımıyla dikkat çeken beyaz renkte şık bir parça. Stilinizi yansıtır, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklar. 

Defne Aynalı Şifonyer, zarif ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir parçadır. Beyaz renkteki gövdesi ve ayna detaylarıyla modern bir görünüm sunar. Geniş çekmece ve raflarıyla kullanışlı depolama alanı sağlar. Şifonyer, hem yatak odalarında hem de diğer yaşam alanlarında şık bir dekoratif parça olarak kullanılabilir. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan şifonyer, uzun ömürlü kullanım sunar. Defne Aynalı Şifonyer ile hem stilinizi yansıtabilir hem de düzenli bir şekilde eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

İnegölsofa Defne Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyasi) 

Takım İçeriği: 1 Adet Şifonyer ve Aynasından oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )1434684

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı