Asus Lüx Yemek Masası - İnegölSofa
Mağazada Var

Asus Lüx Yemek Masası

YOT1410012144
24.046 TL 30.058 TL %21
26.451 TL 33.064 TL %21
Takım İçeriği
Masa1 x 24.046 TL
Toplam
26.451 TL
30.058 TL
24.046 TL
30.058 TL
Masa
26.451 TL
24.046 TL
26.451 TL
24.046 TL
Toplam
24.046 TL26.451 TL

Ürün Özellikleri

Asus Lüx Yemek Masası, modern tasarımı ile yemek odanıza sofistike bir hava katar. Lüx tasarımı, odanıza şık ve modern bir görünüm kazandırır.    

Asus Lüx Yemek Masası, modern tasarımı ile yemek odanıza sofistike bir hava katar. Şık ve minimalist tasarımı, masanın herhangi bir dekorasyona kolaylıkla uyum sağlamasını sağlar. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen masa, dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Geniş yüzeyi, konuklarınızla keyifli bir yemek deneyimi yaşamanız için idealdir. Şık ve zarif tasarımı ile Asus Lüx Yemek Masası, yemek odanızın en dikkat çekici parçası olacak.

Asus Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası )

Takım İçeriği: 1 Adet Yemek Masası

Yemek Masası Üst tabla mdf malzeme üzerine ayna konularak üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Ayak kenarları MDF malzeme üzeri lake boyalıdır. Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa21110679

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı