Vegas Bazalı Karyola - İnegölSofa
Mağazada Var

Vegas Bazalı Karyola

YOT1410010543
24.592 TL 30.740 TL %20
27.056 TL 33.820 TL %20
Takım İçeriği
Karyola Bazalı ( 160 cm )1 x 24.592 TL
Toplam
27.056 TL
30.740 TL
24.592 TL
30.740 TL
Karyola Bazalı ( 160 cm )
27.056 TL
24.592 TL
27.056 TL
24.592 TL
Toplam
24.592 TL27.056 TL

Ürün Özellikleri

Vegas Bazalı Karyola: Modern tasarımı ve pratik depolama alanıyla yatak odanızı tamamlayın. Konforlu uyku ve düzenli saklama için ideal seçimdir. İncele!

Vegas Bazalı Karyola, hem konforlu bir uyku deneyimi hem de ekstra depolama alanı sunan pratik bir çözümdür. Şık tasarımıyla dikkat çeken bu karyola, yatak odanızın dekorasyonuna modern bir dokunuş katar. 160 cm genişliğiyle standart yatak ölçülerine uyumlu olan Vegas Bazalı Karyola, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve sağlam bir yapıya sahiptir. Alt kısmında bulunan depolama alanı, yorgan, battaniye veya diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Ayrıca baz sistemi, rahat bir uyku için ideal bir destek sunar. Vegas Bazalı Karyola, fonksiyonellik ve şıklığı bir araya getirerek yatak odanızı tamamlamak için ideal bir seçenektir.


Vegas Yatak Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Bazalı Karyola ve Başlığı

Başlık 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.

Karyola 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı ( 160 cm )213215155

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı