Ersin Doğan Collection

Valencia Sehpalı 3'lü Koltuk

KT1410011553
31.400 TL 39.250 TL %20
34.540 TL 43.175 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Sehpalı1 x 31.400 TL
Toplam
34.540 TL
39.250 TL
31.400 TL
39.250 TL
3'lü Koltuk Sehpalı
34.540 TL
31.400 TL
34.540 TL
31.400 TL
Toplam
31.400 TL34.540 TL

Ürün Özellikleri

 

Valencia Sehpalı 3'lü Koltuk, lüks ve modern tasarımıyla göz alıcı bir seçenektir. Kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu koltuk, dayanıklılığı ve şıklığıyla ön plana çıkar. Geniş oturma alanı ve şık minderleri sayesinde konforlu bir deneyim sunar. Ek olarak, yanında bulunan sehpa ile kullanım kolaylığı sağlar ve evinizde estetik bir dokunuş yaratır. Valencia 3'lü Koltuk, evinize zarafet ve konfor katmak için ideal bir seçenektir.


İnegölsofa Valencia Sehpalı Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilya) 

Takım İçeriği 1 Adet Sehpalı Üçlü Koltuktan Oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar metal malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 32 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.

Yatak Mekanizması Yatak özelliği yoktur.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Sehpalı2659688

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 21 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı