Royal Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Royal Köşe Koltuk Takımı

KT1410003581
65.586 TL 105.190 TL %38
72.145 TL 115.710 TL %38
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 65.586 TL
Toplam
72.145 TL
105.190 TL
65.586 TL
105.190 TL
Köşe Koltuk
72.145 TL
65.586 TL
72.145 TL
65.586 TL
Toplam
65.586 TL72.145 TL

Ürün Özellikleri

Evinize lüks ve zarafet getiren Lüks Royal Köşe Koltuk Takımı ile konforun keyfini çıkarın. Rahat ve lüks köşe koltuk takımı modelleri, sizi bekliyor.   

Lüks Royal Köşe Koltuk Takımı ile evinize şıklık ve konforu bir arada getirin. Modern tasarımıyla dikkat çeken bu köşe takımı, kaliteli malzeme ve işçilikle özenle üretilmiştir. Geniş oturma alanları ve rahat minderleri sayesinde keyifli bir oturma deneyimi sunar. Elegan detaylarıyla yaşam alanlarınıza sofistike bir hava katan bu takım, odalarınıza zarafet katmaya aday. Lüksün ve estetiğin birleştiği bu köşe takımı, evinizin yeni gözdesi olacak.


İnegölsofa Royal Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 Adet Royal köşe takımından oluşmaktadır. 

İskelet Özel. Fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir.

Kumaş Özel. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş kullanılmıştır.

Sünger Özel. Orta sertlikte sünger kullanılmıştır.

Ayak Özel. Ayaklar Ahşaptır.

Ayak Tipi Yerden Yüksek

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Mobilya taşımacılığı yapan İNEGÖLSOFA tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk335*36095

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı