Picasso Köşe Koltuk - İnegölSofa

Picasso Köşe Koltuk

KT1410006401
47.590 TL 66.125 TL %29
52.350 TL 72.738 TL %29
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 47.590 TL
Toplam
52.350 TL
66.125 TL
47.590 TL
66.125 TL
Köşe Koltuk
52.350 TL
47.590 TL
52.350 TL
47.590 TL
Toplam
47.590 TL52.350 TL

Ürün Özellikleri

Modern tarzıyla öne çıkan Picasso Köşe Koltuk Takımı, şıklığı ve konforu birleştiriyor. Kaliteli malzemeler, uzun ömürlü kullanım sağlar. Hemen inceleyin!

Picasso Köşe Koltuk Takımı, modern tasarımıyla şıklığı ve konforu bir araya getiriyor. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu koltuk takımı, uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş oturma alanı ve rahat minderleri sayesinde keyifli bir oturma deneyimi sunar. Şık detaylar ve modern çizgiler, salonunuza zarif bir görünüm kazandırır. Köşe takımı olarak tasarlanan bu model, kullanışlı bir şekilde alanı optimize eder. İdeal oturma düzenlemesiyle misafirlerinizi ağırlayabilir ve rahatça dinlenebilirsiniz. Evinizin en favori köşesi haline gelecek olan Picasso Köşe Koltuk Takımı, modern tarzıyla mekanınızı güzelleştirir.

Picasso Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım içeriği: 1 Adet 370-150 ölçülerinde Köşeden oluşmaktadır. Berjer opsiyonedir.

İskelet Malzemesi Fırınlanmış Gürgen Ağacı

Oturum Yumuşaklığı Yumuşak Oturum

Ayak Tipi Yerden Yüksek: Ahşap ayak olabilir

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir

Garanti Üretici firma tarafından 24. Ay Garanti kapsamındadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk370-150

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı