Mağazada Var

Oylat Aynalı Şifonyer

YOT1410013430
23.200 TL 29.000 TL %20
25.520 TL 31.900 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 23.200 TL
Toplam
25.520 TL
29.000 TL
23.200 TL
29.000 TL
Şifonyer ( Aynalı )
25.520 TL
23.200 TL
25.520 TL
23.200 TL
Toplam
23.200 TL25.520 TL

Ürün Özellikleri

Oylat Aynalı Şifonyer, şık ve işlevsel bir parça olarak yatak odalarına zarafet katmaktadır. Geniş ve düzenli bir depolama alanı sunan şifonyer, çekmeceleri ve dolap bölümleri ile kıyafetlerinizi, aksesuarlarınızı ve diğer kişisel eşyalarınızı kolaylıkla saklamanızı sağlar.

Aynalı tasarımıyla odanıza daha geniş ve aydınlık bir görünüm verirken, üzerindeki şık detaylar da estetik bir vurgu yapmaktadır. Şifonyer, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir, böylece uzun süre kullanım imkanı sunar.

Oylat Aynalı Şifonyer, fonksiyonelliğiyle beraber şıklığı bir araya getirerek yatak odanızı tamamlayan vazgeçilmez bir mobilya parçasıdır. Oylat Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği; 1 adet şifonyer (aynalı) den oluşmaktadır. 

Üretim Malzemesi 1. kalite mdf-lam malzemeden üretilmiştir.


Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı